logo
11 Aralık 2018 Salı 14:52:57
basketbol
14:30Sichuan Blue Whales - Fujian Quanzhou BankCanlı
basketbol
14:30Nanjing Monkey King - Guangdong Southern TigersCanlı
basketbol
14:30Zhejiang Lions - Shandong Flaming BullsCanlı
basketbol
14:30Dongguan Leopards - Liaoning DinosaursCanlı
basketbol
14:30Shanghai Dongfang Sharks - Zhejiang Chouzhou BankCanlı
basketbol
14:30Qingdao DoubleStar Eagles - Foshan Long LionsCanlı
tenis
14:30Mikhail Grishchenko - Mikhail NaumovCanlı
tenis
14:30Dell'elba/Lizariturry - Codescu/MelnicCanlı
futbol
14:00Güney Afrika U20 - Angola U20Canlı
futbol
14:00Galatasaray S.K. U19 - F.C. Porto U19Canlı
futbol
14:00Beyaz Rusya U18 - Gürcistan U18Canlı
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Mandaluyong El TigreCanlı
futbol
13:59Kuenphen United - YOUNG HEARTSCanlı
futbol
13:45Rubin U13 - Pobeda U13Canlı
futbol
13:30Arambagh - Brothers UnionCanlı
basketbol
13:30Goyang Orions - Changwon LG SakersCanlı
basketbol
13:30Seoul Samsung Thunders - Incheon ET Land ElephantsCanlı
futbol
13:00Spartaki-Tskhinvali - FC Bakhmaro ChokhatauriCanlı
futbol
13:00FC Guria Lanchkhuti - Samgurali TskhaltuboCanlı
futbol
13:00Afghan F.C. - Pakistan Army F.C.Canlı
futbol
13:00Karachi Port Trust F.C. - PAF F.C.Canlı
futbol
15:00Hapoel Bnei Pardes - Hapoel Daliyat Al Karmel
futbol
15:00Hapoel Kiryat Ono U19 - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C. U19
futbol
15:00Club Atlético Patronato II - Club Atlético Vélez Sarsfield II
futbol
15:00Club Atletico Ituzaingo II - Villa San Carlos II
futbol
15:00Leandro N. Alem II - Argentino Quilmes II
tenis
15:00Jaimee Floyd Angele - Aslan Karatsev
tenis
15:00Tatjana Maria - Kaja Juvan
tenis
15:00Lorenzo Frigerio - Mousa Shanan Zayed
tenis
15:00Voracova/Zidansek - Zanevska/Pigossi
tenis
15:00Zizou Bergs - Jaume Pla Malfeito
futbol
15:05Al-Kawkab - Dhamk
futbol
15:15Al-Washm - Al Jabalain
futbol
15:15Shimshon Kafr Qasim - Holon Yermiyahu
futbol
15:25Al-Ta'ee - Al Khaleej Khor Fakkan
futbol
15:25Al-Oruba - Al-Shoalah
tenis
15:25Golubic/Sorribes Tormo - Govortsova/Minella
futbol
15:30Beitar Givat Zeev - Maccabi Ashdod
futbol
15:30Hapoel Kfar Bara - Beitar Ramat Gan
futbol
15:30Hapoel Kaukab - Ironi Nesher
futbol
15:30Ironi Beit Dagan - MS Bnei Jaffa Ortodoxim
futbol
15:30Hapoel Kfar Casem Shua - MS Tseirey Taybe
futbol
15:30ADO Den Haag II - Sparta Rotterdam II
tenis
15:30Shelby Prince - Kirsten Andrea Weedon
tenis
15:30Liu/Londol - Vishnevskaya/Zhuravleva
tenis
15:30Bortolotti/Trusendi - Dougaz/Gil
tenis
15:30Crepaldi/Ricca - Martineau/Tabur
tenis
15:30Guinard/Doumbia - Maiga/Ocleppo
tenis
15:30Bejenaru/Topcic - Nagata/Ovcharenko
tenis
15:30Kuzmova/Mihalikova - Wacanno/Lemoine
tenis
15:30Vanlangendonck/Marinkovic - Giavara/Nsimba
tenis
15:30Lazareva/Smith - Solovieva/C. Scholl
tenis
15:30Lanca/Şalimova - Dartron/Loliee
futbol
15:45Malezya - Vietnam
basketbol
15:45Malezya - Güney Çin
futbol
16:00Liverpool U19 - S.S.C. Napoli U19
futbol
16:00F.C. Internazionale Milano U19 - PSV Eindhoven U19
futbol
16:00Monaco U19 - Borussia Dortmund U19
futbol
16:00FC Schalke 04 U19 - Lokomotiv Moskova U19
futbol
16:00JS Kairouan - Club Africain
futbol
16:00Express F.C. - Kampala Capital City Authority FC
futbol
16:00Burnley U23 - Leeds United U23
futbol
16:00Maccabi Ahi Nazareth F.C. U19 - Kafr Qasim U19
futbol
16:00Southend United II - AFC Wimbledon II
futbol
16:00Macclesfield Town II - Fleetwood Town II
basketbol
16:00Rizal Crusaders - Valenzuela Klasik
tenis
16:00Suzan Lamens - Gabriella Mujan
tenis
16:00Annelou Nab - Jasmijn Gimbrere
futbol
16:30A.S. Gubbio 1910 - Vicenza Calcio
futbol
16:30Maroons - Nyamityobora
futbol
16:30Bul FC - Onduparaka
futbol
16:30SC Kiyovu - Gicumbi FC
futbol
16:30Paidha Black Angels - Kirinya Jinja SS
futbol
16:30Mbarara City - Tooro United
futbol
16:30Kirehe - Musanze FC
futbol
16:30Etincelles F.C. - Ruanda Police FC
futbol
16:30Mukura Victory Sports F.C. - Espoir FC
futbol
16:30Ndejje University - SC Villa
futbol
16:30Zambia U20 - Zimbabve U20
tenis
16:30Constantin Bittoun Kouzmine - Goncalo Oliveira
tenis
16:30Fermin Tenti - Alexis Gautier
tenis
16:30Nick Hardt - Maxime Cressy
tenis
16:30Ivakhnenko/Fomina - Galfi/Grammatikopoulou
tenis
16:30Jabor Al Mutawa - Alexandar Lazarov
tenis
16:30Marc Giner - Alexander Zhurbin
tenis
16:30Arklon Huertas Del Pino - Omni Kumar
futbol
17:00FC Pune City - FC Goa
futbol
17:00Hırvatistan U18 - Karadağ U18
futbol
17:00Notts County II - Rotherham United II
futbol
17:00Mansfield Town II - Peterborough United II
basketbol
17:00Bourg-en-Bresse U21 - Monako U21
futbol
17:30Al Jeel Club - Al Nahda Club
diğer
17:45Aali FC - Dar Kulaib
diğer
18:00Al Ahli Manama - Busaiteen
futbol
18:00Red Star Belgrade U19 - Paris Saint-Germain F.C. U19
futbol
18:00Club Brugge K.V. U19 - Atlético Madrid U19
futbol
18:00Wadi Degla FC - El-Entag El-Harby
futbol
18:00FC Barcelona U19 - Tottenham Hotspur U19
futbol
18:00Sporting U23 - Academica de Coimbra U23
basketbol
18:00CS Phoenix Galati - Sighetu Marmatiei
tenis
18:00Adelchi Virgili - Vladyslav Orlov
tenis
18:00Duje Ajdukovic - Peter Kobelt
tenis
18:00Jose Olivares - Jose Pereira
tenis
18:00A.j. Catanzariti - Simon Freund
tenis
18:00Herbert Jody Maginley - Andres Urrea
tenis
18:00Mubarak Shannan Zayid - Florian Lakat
tenis
18:00Daniel De Jonge - Michiel De Krom
tenis
18:00Lars Bijsterbosch - Amadatus Admiraal
tenis
18:00Sidane Pontjodikromo - Alexander Igoshin
futbol
18:30Al Sadd SC - Al-Duhail
basketbol
18:30Bnei Herzliya - Maccabi Tel Aviv
basketbol
18:30BC Hussein Dey - MT El Eulma
diğer
19:00Sada Cruzeiro U21 - Olympico U21
futbol
19:00Al Jahra U20 - Al Nassr FC U20
futbol
19:00Kazma U20 - Kuveyt U20
futbol
19:00Qadsia U20 - Al-Salmiya U20
futbol
19:00Al Tadhamon SC U20 - Al Yarmouk U20
basketbol
19:00BC Mures Targu-Mures - Agronomia Bucuresti
diğer
19:30Raision Loimu - ETTA
diğer
19:30Tiikerit - Lakkapaa
diğer
19:30Hebar Pazardzhik - Dobrudja 07
diğer
19:30Levski Sofia - Balkanstroy Pirin
diğer
19:30TTÜ SC Tallinn - Rakvere
basketbol
19:30KTP Basket Kotka - Lapuan Korikobrat
basketbol
19:30Ura Kaarinan - Helsinki Seagulls
basketbol
19:30Latvias University BS Riga - Kandava-COMPOR
tenis
19:30Thomas Statzberger - Richard Muzaev
tenis
19:30Daniil Zarichanskyy - Maksim Tikhomirov
tenis
19:30Jorge Brian Panta Herreros - Peter Bertran
tenis
19:30Joao Hinsching - Justin Butsch
tenis
19:30Matthew Mendez - Tomas Martin Etcheverry
tenis
19:30Guy Den Heijer - Tak Khunn Wang
tenis
19:30Matic Spec - Antoine Bellier
tenis
19:30Mick Lescure - Edoardo Eremin
diğer
20:00Sulęcin Olimpia - Tomaszow Mazowiecki
diğer
20:00OK Crvena Zvezda - NIS Vojvodina
diğer
20:00OK Radnički Kragujevac - Jedinstvo
diğer
20:00Hapoel Mate-Asher Akko - Menashe Hadera Hefer
futbol
20:00Stade Malien - Yeelen
futbol
20:00Mushuc Runa Sporting Club - SD Aucas
futbol
20:00Sharps Shooting Stars - Botsvana Railways Highlanders
basketbol
20:00Tofaş - Limoges CSP
basketbol
20:00Beşiktaş - BBC Bayreuth
basketbol
20:00BC Kalev Cramo - BK Jēkabpils
basketbol
20:00KK Tajfun Sentjur - KK Sencur
basketbol
20:00BK Levicki Patrioti - BC Körmend
basketbol
20:00ETHA Engomis - Enosis Neon Paralimni
basketbol
20:00Elitzur Kiryat Ata - Hapoel Afula B.C.
basketbol
20:00Elitzur Yavne B.C. - Elitzur Netanya
basketbol
20:00Hapoel Ramat Gan - Maccabi Rehovot
basketbol
20:00Maccabi Haifa B.C. - Hapoel Kazrin/Galil Elion
tenis
20:00Botic Van De Zandschulp - Jesse Timmermans
tenis
20:00Sem Verbeek - Jarno Jans
futbol
20:30Cape Town City - Chippa United F.C.
futbol
20:30Polokwane City F.C. - Highlands Park F.C.
futbol
20:30Mamelodi Sundowns F.C. - Baroka F.C.
futbol
20:30Free State Stars - Orlando Pirates
futbol
20:30Cambuur II - De Graafschap II
basketbol
20:30Ratiopharm Ulm - Andorra
basketbol
20:30ČEZ Basketball Nymburk - JDA Dijon Bourgogne
basketbol
20:30Promitheas Patras - BC Oostende
basketbol
20:30Maccabi Hod Hasharon - Maccabi Kiryat Motzkin
basketbol
20:30Maccabi Ra'anana - Hapoel Haifa
basketbol
20:30Elizur Ashkelon - Hapoel Kfar Saba
basketbol
20:30Teuta Durres - Blokotehna Gevgelija
diğer
20:45K.K Tel Aviv 1 - Maccabi Tel Aviv
basketbol
20:45Hapoel Jerusalem B.C. - AEK Athens B.C.
tenis
20:45Gilles Simon - Benoît Paire
futbol
20:55FC Schalke 04 - Lokomotiv Moskova
futbol
20:55Galatasaray S.K. - F.C. Porto
futbol
20:55Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:00A.C. Rimini 1912 - A.C. Monza Brianza 1912
basketbol
21:00KD Hopsi Polzela - Prunk Sezana
tenis
21:00Oscar Jose Gutierrez - Alex Blumenberg
basketbol
21:04Koping Stars - Borås Basket
basketbol
21:04Andrey Svetlakov - Sodertalje Kings
basketbol
21:04KFUM Nässjö - Jämtland Basket
basketbol
21:04Uppsala Basket - Umea BSKT
diğer
21:30Arago de Sète Volley-Ball - Toulouse
diğer
22:00Las Tunas - Holguín
diğer
22:00Talentteam Papendal/Arnhem - VoCASA
diğer
22:00Politechnika Lublin - Bielsko-Biala
diğer
22:00Saint-Jean D-Illac - Nice Volley-Ball
diğer
22:00Narbonne Volley - Paris Volley
diğer
22:00AS Cannes - Stade Poitevin Poitiers
diğer
22:00Amiens - Rennes
diğer
22:00Chaumont Volley-Ball 52 - Montpellier
diğer
22:00Nantes - GFCO Ajaccio Volley-Ball
diğer
22:00Tours VB - Tourcoing Volley-Ball Lille Métropole
futbol
22:00Rochdale - Oldham Athletic
futbol
22:00Sport Club Internacional U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
futbol
22:00USFAS Bamako - Olympique de Missira
futbol
22:00Raja Casablanca - Ismaily SC
futbol
22:00CD Subiza - CD Pamplona
basketbol
22:00Antwerp Giants - Panevezys Lietkabelis
basketbol
22:00Telekom Baskets Bonn - Iberostar Tenerife Canarias
basketbol
22:00KK Plama Pur - Litja
tenis
22:00Adamson/Fruttero - Gomez/Urrea
futbol
22:15Ballymena United F.C. II - Ards II
futbol
22:30Bath City - Billericay Town F.C.
futbol
22:30St Joseph's - Lynx FC
futbol
22:30A.S. Giana Erminio - A.C. Renate
futbol
22:30Fermana F.C. - US Triestina Calcio
futbol
22:30Ravenna - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
22:30FeralpiSalò - Imolese Calcio 1919
futbol
22:30Teramo - Pordenone Calcio S.S.D.
futbol
22:30Alma Juventus Fano 1906 - Vis Pesaro
basketbol
22:30Arka Gdynia - Alba Berlin
basketbol
22:30ASVEL Lyon-Villeurbanne - KK Partizan
basketbol
22:30PMS Torino - BC Lietuvos Rytas
basketbol
22:30Valencia BC - Zenit Saint-Petersburg
basketbol
22:30Strasbourg IG - Olimpija Ljubljana
basketbol
22:30Fortitudo Pallacanestro Bologna - Baltur Cento
basketbol
22:30CB Clavijo - Óbila Club de Basket
tenis
22:30Daniil Medvedev - Roberto Bautista-Agut
futbol
22:45Newport County - Wrexham
futbol
22:45Sunderland - Walsall
futbol
22:45Bradford City - Peterborough United
futbol
22:45Portsmouth - Charlton Athletic
futbol
22:45Aberdeen - Livingston
futbol
22:45Edinburgh City FC - Peterhead
futbol
22:45Spennymoor Town F.C. - Stockport County
futbol
22:45Weston-super-Mare - Chelmsford City
futbol
22:45Oxford City - East Thurrock United
futbol
22:45Slough Town F.C. - Truro City
futbol
22:45Hendon F.C. - Metropolitan Police F.C.
futbol
22:45Merthyr Town FC - Poole Town F.C.
futbol
22:45Banbury United - Stourbridge
futbol
22:45Stratford Town - Tamworth
futbol
22:45Staines Town - Dorchester Town
futbol
22:45Weymouth - Gosport Borough
futbol
22:45Alfreton Town - Buxton F.C.
futbol
22:45Belper Town F.C. - Gresley F.C.
futbol
22:45Basingstoke Town - Walton Casuals F.C.
futbol
22:45Royston Town - Hitchin Town F.C.
futbol
22:45Wimborne Town F.C. - Bideford A.F.C.
futbol
22:45Dungannon Swifts F.C. - Linfield F.C.
futbol
22:45Crusaders F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
22:45Guiseley - Lancaster City F.C.
futbol
22:45Corinthian-Casuals FC - Tonbridge Angels
futbol
22:45Wingate & Finchley F.C. - Harlow Town F.C.
futbol
22:45A.F.C. Hornchurch - Potters Bar Town F.C.
futbol
22:45Merstham F.C. - Leatherhead
futbol
23:00Internazionale Milano - PSV Eindhoven
futbol
23:00FC Barcelona - Tottenham Hotspur
futbol
23:00Club Brugge K.V. - Atletico Madrid
futbol
23:00Liverpool - S.S.C. Napoli
futbol
23:00Red Star Belgrade - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
23:00AS Monaco FC - Borussia Dortmund
futbol
23:00CSD Central Ballester - Deportivo Liniers
futbol
23:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Away (Special bets)
futbol
23:00Colegiales - Deportivo Riesta
futbol
23:00CSR Espanol - CA Claypole
futbol
23:00Sportivo Dock Sud - Club Atlético Central Córdoba
futbol
23:00Deportivo Armenio II - Victoriano Arenas II
futbol
23:00Deportivo Merlo II - Asociacion Deportiva Berazategui II
futbol
00:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
basketbol
00:00Vasco Da Gama - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
futbol
00:15Sao Paulo U20 - Sport Club Corinthians Paulista U20
basketbol
00:30Gaia - Fides Gondobasket
futbol
01:30Club Atlético Talleres - Club Atlético Atlanta
diğer
02:00Navegantes del Magallanes - Leones del Caracas
diğer
02:00Tigres de Aragua - Cardenales de Lara
futbol
02:00Santos Ica - Carlos Mannucci
tenis
02:00Alex Bolt - Akira Santillan
tenis
02:00Maverick Banes - John-Patrick Smith
tenis
02:00Rinky Hijikata - James Duckworth
tenis
02:00Aiava/Bains - Bai/Hives
tenis
02:00Wallace/Sharma - Cabrera/Fourlis
tenis
02:00Dayne Kelly - Luke Saville
diğer
02:15Tigres del Licey - Leones del Escogido
diğer
02:30Toros del Este - Águilas Cibaeñas
diğer
02:30Gigantes del Cibao - Estrellas de Oriente
basketbol
02:30Verdirrojo Montevideo - Goes
basketbol
14:30Sichuan Blue Whales - Fujian Quanzhou BankCanlı
basketbol
14:30Nanjing Monkey King - Guangdong Southern TigersCanlı
basketbol
14:30Zhejiang Lions - Shandong Flaming BullsCanlı
basketbol
14:30Dongguan Leopards - Liaoning DinosaursCanlı
basketbol
14:30Shanghai Dongfang Sharks - Zhejiang Chouzhou BankCanlı
basketbol
14:30Qingdao DoubleStar Eagles - Foshan Long LionsCanlı
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Mandaluyong El TigreCanlı
basketbol
13:30Goyang Orions - Changwon LG SakersCanlı
basketbol
13:30Seoul Samsung Thunders - Incheon ET Land ElephantsCanlı
basketbol
15:45Malezya - Güney Çin
basketbol
16:00Rizal Crusaders - Valenzuela Klasik
basketbol
17:00Bourg-en-Bresse U21 - Monako U21
basketbol
18:00CS Phoenix Galati - Sighetu Marmatiei
basketbol
18:30Bnei Herzliya - Maccabi Tel Aviv
basketbol
18:30BC Hussein Dey - MT El Eulma
basketbol
19:00BC Mures Targu-Mures - Agronomia Bucuresti
basketbol
19:30KTP Basket Kotka - Lapuan Korikobrat
basketbol
19:30Ura Kaarinan - Helsinki Seagulls
basketbol
19:30Latvias University BS Riga - Kandava-COMPOR
basketbol
20:00Tofaş - Limoges CSP
basketbol
20:00Beşiktaş - BBC Bayreuth
basketbol
20:00BC Kalev Cramo - BK Jēkabpils
basketbol
20:00KK Tajfun Sentjur - KK Sencur
basketbol
20:00BK Levicki Patrioti - BC Körmend
basketbol
20:00ETHA Engomis - Enosis Neon Paralimni
basketbol
20:00Elitzur Kiryat Ata - Hapoel Afula B.C.
basketbol
20:00Elitzur Yavne B.C. - Elitzur Netanya
basketbol
20:00Hapoel Ramat Gan - Maccabi Rehovot
basketbol
20:00Maccabi Haifa B.C. - Hapoel Kazrin/Galil Elion
basketbol
20:30Ratiopharm Ulm - Andorra
basketbol
20:30ČEZ Basketball Nymburk - JDA Dijon Bourgogne
basketbol
20:30Promitheas Patras - BC Oostende
basketbol
20:30Maccabi Hod Hasharon - Maccabi Kiryat Motzkin
basketbol
20:30Maccabi Ra'anana - Hapoel Haifa
basketbol
20:30Elizur Ashkelon - Hapoel Kfar Saba
basketbol
20:30Teuta Durres - Blokotehna Gevgelija
basketbol
20:45Hapoel Jerusalem B.C. - AEK Athens B.C.
basketbol
21:00KD Hopsi Polzela - Prunk Sezana
basketbol
21:04Koping Stars - Borås Basket
basketbol
21:04Andrey Svetlakov - Sodertalje Kings
basketbol
21:04KFUM Nässjö - Jämtland Basket
basketbol
21:04Uppsala Basket - Umea BSKT
basketbol
22:00Antwerp Giants - Panevezys Lietkabelis
basketbol
22:00Telekom Baskets Bonn - Iberostar Tenerife Canarias
basketbol
22:00KK Plama Pur - Litja
basketbol
22:30Arka Gdynia - Alba Berlin
basketbol
22:30ASVEL Lyon-Villeurbanne - KK Partizan
basketbol
22:30PMS Torino - BC Lietuvos Rytas
basketbol
22:30Valencia BC - Zenit Saint-Petersburg
basketbol
22:30Strasbourg IG - Olimpija Ljubljana
basketbol
22:30Fortitudo Pallacanestro Bologna - Baltur Cento
basketbol
22:30CB Clavijo - Óbila Club de Basket
basketbol
00:00Vasco Da Gama - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
basketbol
00:30Gaia - Fides Gondobasket
basketbol
02:30Verdirrojo Montevideo - Goes
futbol
14:00Güney Afrika U20 - Angola U20Canlı
futbol
14:00Galatasaray S.K. U19 - F.C. Porto U19Canlı
futbol
14:00Beyaz Rusya U18 - Gürcistan U18Canlı
futbol
13:59Kuenphen United - YOUNG HEARTSCanlı
futbol
13:45Rubin U13 - Pobeda U13Canlı
futbol
13:30Arambagh - Brothers UnionCanlı
futbol
13:00Spartaki-Tskhinvali - FC Bakhmaro ChokhatauriCanlı
futbol
13:00FC Guria Lanchkhuti - Samgurali TskhaltuboCanlı
futbol
13:00Afghan F.C. - Pakistan Army F.C.Canlı
futbol
13:00Karachi Port Trust F.C. - PAF F.C.Canlı
futbol
15:00Hapoel Bnei Pardes - Hapoel Daliyat Al Karmel
futbol
15:00Hapoel Kiryat Ono U19 - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C. U19
futbol
15:00Club Atlético Patronato II - Club Atlético Vélez Sarsfield II
futbol
15:00Club Atletico Ituzaingo II - Villa San Carlos II
futbol
15:00Leandro N. Alem II - Argentino Quilmes II
futbol
15:05Al-Kawkab - Dhamk
futbol
15:15Al-Washm - Al Jabalain
futbol
15:15Shimshon Kafr Qasim - Holon Yermiyahu
futbol
15:25Al-Ta'ee - Al Khaleej Khor Fakkan
futbol
15:25Al-Oruba - Al-Shoalah
futbol
15:30Beitar Givat Zeev - Maccabi Ashdod
futbol
15:30Hapoel Kfar Bara - Beitar Ramat Gan
futbol
15:30Hapoel Kaukab - Ironi Nesher
futbol
15:30Ironi Beit Dagan - MS Bnei Jaffa Ortodoxim
futbol
15:30Hapoel Kfar Casem Shua - MS Tseirey Taybe
futbol
15:30ADO Den Haag II - Sparta Rotterdam II
futbol
15:45Malezya - Vietnam
futbol
16:00Liverpool U19 - S.S.C. Napoli U19
futbol
16:00F.C. Internazionale Milano U19 - PSV Eindhoven U19
futbol
16:00Monaco U19 - Borussia Dortmund U19
futbol
16:00FC Schalke 04 U19 - Lokomotiv Moskova U19
futbol
16:00JS Kairouan - Club Africain
futbol
16:00Express F.C. - Kampala Capital City Authority FC
futbol
16:00Burnley U23 - Leeds United U23
futbol
16:00Maccabi Ahi Nazareth F.C. U19 - Kafr Qasim U19
futbol
16:00Southend United II - AFC Wimbledon II
futbol
16:00Macclesfield Town II - Fleetwood Town II
futbol
16:30A.S. Gubbio 1910 - Vicenza Calcio
futbol
16:30Maroons - Nyamityobora
futbol
16:30Bul FC - Onduparaka
futbol
16:30SC Kiyovu - Gicumbi FC
futbol
16:30Paidha Black Angels - Kirinya Jinja SS
futbol
16:30Mbarara City - Tooro United
futbol
16:30Kirehe - Musanze FC
futbol
16:30Etincelles F.C. - Ruanda Police FC
futbol
16:30Mukura Victory Sports F.C. - Espoir FC
futbol
16:30Ndejje University - SC Villa
futbol
16:30Zambia U20 - Zimbabve U20
futbol
17:00FC Pune City - FC Goa
futbol
17:00Hırvatistan U18 - Karadağ U18
futbol
17:00Notts County II - Rotherham United II
futbol
17:00Mansfield Town II - Peterborough United II
futbol
17:30Al Jeel Club - Al Nahda Club
futbol
18:00Red Star Belgrade U19 - Paris Saint-Germain F.C. U19
futbol
18:00Club Brugge K.V. U19 - Atlético Madrid U19
futbol
18:00Wadi Degla FC - El-Entag El-Harby
futbol
18:00FC Barcelona U19 - Tottenham Hotspur U19
futbol
18:00Sporting U23 - Academica de Coimbra U23
futbol
18:30Al Sadd SC - Al-Duhail
futbol
19:00Al Jahra U20 - Al Nassr FC U20
futbol
19:00Kazma U20 - Kuveyt U20
futbol
19:00Qadsia U20 - Al-Salmiya U20
futbol
19:00Al Tadhamon SC U20 - Al Yarmouk U20
futbol
20:00Stade Malien - Yeelen
futbol
20:00Mushuc Runa Sporting Club - SD Aucas
futbol
20:00Sharps Shooting Stars - Botsvana Railways Highlanders
futbol
20:30Cape Town City - Chippa United F.C.
futbol
20:30Polokwane City F.C. - Highlands Park F.C.
futbol
20:30Mamelodi Sundowns F.C. - Baroka F.C.
futbol
20:30Free State Stars - Orlando Pirates
futbol
20:30Cambuur II - De Graafschap II
futbol
20:55FC Schalke 04 - Lokomotiv Moskova
futbol
20:55Galatasaray S.K. - F.C. Porto
futbol
20:55Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:00A.C. Rimini 1912 - A.C. Monza Brianza 1912
futbol
22:00Rochdale - Oldham Athletic
futbol
22:00Sport Club Internacional U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
futbol
22:00USFAS Bamako - Olympique de Missira
futbol
22:00Raja Casablanca - Ismaily SC
futbol
22:00CD Subiza - CD Pamplona
futbol
22:15Ballymena United F.C. II - Ards II
futbol
22:30Bath City - Billericay Town F.C.
futbol
22:30St Joseph's - Lynx FC
futbol
22:30A.S. Giana Erminio - A.C. Renate
futbol
22:30Fermana F.C. - US Triestina Calcio
futbol
22:30Ravenna - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
22:30FeralpiSalò - Imolese Calcio 1919
futbol
22:30Teramo - Pordenone Calcio S.S.D.
futbol
22:30Alma Juventus Fano 1906 - Vis Pesaro
futbol
22:45Newport County - Wrexham
futbol
22:45Sunderland - Walsall
futbol
22:45Bradford City - Peterborough United
futbol
22:45Portsmouth - Charlton Athletic
futbol
22:45Aberdeen - Livingston
futbol
22:45Edinburgh City FC - Peterhead
futbol
22:45Spennymoor Town F.C. - Stockport County
futbol
22:45Weston-super-Mare - Chelmsford City
futbol
22:45Oxford City - East Thurrock United
futbol
22:45Slough Town F.C. - Truro City
futbol
22:45Hendon F.C. - Metropolitan Police F.C.
futbol
22:45Merthyr Town FC - Poole Town F.C.
futbol
22:45Banbury United - Stourbridge
futbol
22:45Stratford Town - Tamworth
futbol
22:45Staines Town - Dorchester Town
futbol
22:45Weymouth - Gosport Borough
futbol
22:45Alfreton Town - Buxton F.C.
futbol
22:45Belper Town F.C. - Gresley F.C.
futbol
22:45Basingstoke Town - Walton Casuals F.C.
futbol
22:45Royston Town - Hitchin Town F.C.
futbol
22:45Wimborne Town F.C. - Bideford A.F.C.
futbol
22:45Dungannon Swifts F.C. - Linfield F.C.
futbol
22:45Crusaders F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
22:45Guiseley - Lancaster City F.C.
futbol
22:45Corinthian-Casuals FC - Tonbridge Angels
futbol
22:45Wingate & Finchley F.C. - Harlow Town F.C.
futbol
22:45A.F.C. Hornchurch - Potters Bar Town F.C.
futbol
22:45Merstham F.C. - Leatherhead
futbol
23:00Internazionale Milano - PSV Eindhoven
futbol
23:00FC Barcelona - Tottenham Hotspur
futbol
23:00Club Brugge K.V. - Atletico Madrid
futbol
23:00Liverpool - S.S.C. Napoli
futbol
23:00Red Star Belgrade - Paris Saint-Germain F.C.
futbol
23:00AS Monaco FC - Borussia Dortmund
futbol
23:00CSD Central Ballester - Deportivo Liniers
futbol
23:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Away (Special bets)
futbol
23:00Colegiales - Deportivo Riesta
futbol
23:00CSR Espanol - CA Claypole
futbol
23:00Sportivo Dock Sud - Club Atlético Central Córdoba
futbol
23:00Deportivo Armenio II - Victoriano Arenas II
futbol
23:00Deportivo Merlo II - Asociacion Deportiva Berazategui II
futbol
00:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
futbol
00:15Sao Paulo U20 - Sport Club Corinthians Paulista U20
futbol
01:30Club Atlético Talleres - Club Atlético Atlanta
futbol
02:00Santos Ica - Carlos Mannucci
tenis
14:30Mikhail Grishchenko - Mikhail NaumovCanlı
tenis
14:30Dell'elba/Lizariturry - Codescu/MelnicCanlı
tenis
15:00Jaimee Floyd Angele - Aslan Karatsev
tenis
15:00Tatjana Maria - Kaja Juvan
tenis
15:00Lorenzo Frigerio - Mousa Shanan Zayed
tenis
15:00Voracova/Zidansek - Zanevska/Pigossi
tenis
15:00Zizou Bergs - Jaume Pla Malfeito
tenis
15:25Golubic/Sorribes Tormo - Govortsova/Minella
tenis
15:30Shelby Prince - Kirsten Andrea Weedon
tenis
15:30Liu/Londol - Vishnevskaya/Zhuravleva
tenis
15:30Bortolotti/Trusendi - Dougaz/Gil
tenis
15:30Crepaldi/Ricca - Martineau/Tabur
tenis
15:30Guinard/Doumbia - Maiga/Ocleppo
tenis
15:30Bejenaru/Topcic - Nagata/Ovcharenko
tenis
15:30Kuzmova/Mihalikova - Wacanno/Lemoine
tenis
15:30Vanlangendonck/Marinkovic - Giavara/Nsimba
tenis
15:30Lazareva/Smith - Solovieva/C. Scholl
tenis
15:30Lanca/Şalimova - Dartron/Loliee
tenis
16:00Suzan Lamens - Gabriella Mujan
tenis
16:00Annelou Nab - Jasmijn Gimbrere
tenis
16:30Constantin Bittoun Kouzmine - Goncalo Oliveira
tenis
16:30Fermin Tenti - Alexis Gautier
tenis
16:30Nick Hardt - Maxime Cressy
tenis
16:30Ivakhnenko/Fomina - Galfi/Grammatikopoulou
tenis
16:30Jabor Al Mutawa - Alexandar Lazarov
tenis
16:30Marc Giner - Alexander Zhurbin
tenis
16:30Arklon Huertas Del Pino - Omni Kumar
tenis
18:00Adelchi Virgili - Vladyslav Orlov
tenis
18:00Duje Ajdukovic - Peter Kobelt
tenis
18:00Jose Olivares - Jose Pereira
tenis
18:00A.j. Catanzariti - Simon Freund
tenis
18:00Herbert Jody Maginley - Andres Urrea
tenis
18:00Mubarak Shannan Zayid - Florian Lakat
tenis
18:00Daniel De Jonge - Michiel De Krom
tenis
18:00Lars Bijsterbosch - Amadatus Admiraal
tenis
18:00Sidane Pontjodikromo - Alexander Igoshin
tenis
19:30Thomas Statzberger - Richard Muzaev
tenis
19:30Daniil Zarichanskyy - Maksim Tikhomirov
tenis
19:30Jorge Brian Panta Herreros - Peter Bertran
tenis
19:30Joao Hinsching - Justin Butsch
tenis
19:30Matthew Mendez - Tomas Martin Etcheverry
tenis
19:30Guy Den Heijer - Tak Khunn Wang
tenis
19:30Matic Spec - Antoine Bellier
tenis
19:30Mick Lescure - Edoardo Eremin
tenis
20:00Botic Van De Zandschulp - Jesse Timmermans
tenis
20:00Sem Verbeek - Jarno Jans
tenis
20:45Gilles Simon - Benoît Paire
tenis
21:00Oscar Jose Gutierrez - Alex Blumenberg
tenis
22:00Adamson/Fruttero - Gomez/Urrea
tenis
22:30Daniil Medvedev - Roberto Bautista-Agut
tenis
02:00Alex Bolt - Akira Santillan
tenis
02:00Maverick Banes - John-Patrick Smith
tenis
02:00Rinky Hijikata - James Duckworth
tenis
02:00Aiava/Bains - Bai/Hives
tenis
02:00Wallace/Sharma - Cabrera/Fourlis
tenis
02:00Dayne Kelly - Luke Saville
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
Haberler
Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.